ZNAJDZIEMY PRACOWNIKÓW Z UKRAINY, BIAŁORUSI I MOŁDAWII

PONAD 1000 KANDYDATÓW ZOBACZĄ TWOJĄ OFERTĘ PRACY, WŚRÓD KTÓRYCH NA PEWNO BĘDĄ TWOI PRZYSZLI PRACOWNICY
POMAGAMY REKRUTOWAĆ OBYWATELI UKRAINY NIE TYLKO DO PRACY W POLSCE, ALE TAKŻE W KRAJACH EUROPY ZACHODNIEJ (NIEMCY, HOLANDIA, ITP.)

PO OTRZYMANIU OPISU OFERTY PRACY:

 • Przetłumaczymy opis, pomożemy zrobić opis taki, aby kandydaci aplikowali. Opublikujemy ofertę pracy na stronie;
 • Przygotujemy materiały reklamowe i uruchomimy kampanię reklamową w *sieciach społecznościowych z przekierowaniem do twojej oferty pracy;
 • Zatrzymamy kampanię reklamową, gdy liczba odwiedzin w ogłoszeniu przekroczy tysiąc lub uznasz że już **wystarczy pracowników.

*Kampanię reklamową ofert pracy w ramach usługi robimy, przede wszystkim w Facebook i Instagram, a także w grupach tematycznych. Taka reklama skuteczna w przypadku rekrutacji kandydatów bez kwalifikacji, pracowników fizycznych, jeśli szukasz specjalistów (spawacze, tokarze, elektrycy, kierowcy C+E itp.) zachęcamy skorzystać z innej naszej usługi, która w takich przypadkach będzie bardziej skuteczna – kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google (Google Ads).

**Skuteczność reklamy przede wszystkim będzie zależała od atrakcyjności oferty pracy (warunki i jakość opisu), 1000 odwiedzin ogłoszenia przez potencjalnych kandydatów to do 10 realnych zgłoszeń.

CENA USŁUGI – 400 ZŁ NETTO

(Cena usługi zawiera budżet marketingowy. Faktura zostanie wysłana po zamieszeniu na naszej stronie oferty pracy, ale przed uruchomieniem kompanii reklamowej. Ilość odwiedzin przez potencjalnych kandydatów będzie widoczna w górnej części twojego ogłoszenia.)

W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług prosimy o kontakt:
mail: info@rabota-polska.pl lub +48 722 365 810

  OPIS OFERTY PRACY

  Rodzaj umowy

  ZAKWATEROWANIE

  WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

  Pracodawca lub agencje pośrednictwa pracy
  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.