KIEROWCY Z BIAŁORUSI I UKRAINY

POMAGAMY REKRUTOWAĆ KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Z UKRAINY, BIAŁORUSI, MOŁDAWII I AZJI ŚRODKOWEJ

Naszą specjalizacją jest planowanie tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach internetowych w celu znalezienia pracowników na zlecenie Klienta.

Tworzymy kampanie reklamowe w taki sposób, aby to Twój kandydat zobaczył reklamę oferty pracy zgodnie z swoim położeniem geograficznym, zawodem, a często nawet o określonej płci czy wieku.

Ta usługa jest przeznaczona specjalnie dla polskich firm transportowych, które poszukują kierowców z Ukrainy i kierowców z Białorusi kategorii C i E do pracy w Polsce. W ramach usługi pomagamy znaleźć kierowców, w większości obywateli Ukrainy i Białorusi, którzy poszukują pracy w polskich firmach transportowych i znajdują się zarówno na terenie UE, jak i we własnych krajach. W ramach standardowego pakietu ogłaszamy oferty pracy klienta na terenie UE (przeważnie Polska) i Białorusi. Na zlecenie klienta możemy dodatkowo zorganizować kampanie reklamową na terenie Ukrainy, Mołdawii lub na terenie krajów Azji Środkowej.

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI

Aby skorzystać z usługi wystarczy wypełnić formularz i wysłać opis oferty pracy, resztę zrobimy sami.

PO OTRZYMANIU OPISU OFERTY PRACY (PRZEBIEG REALIZACJI ZLECENIA):

 • Przetłumaczymy opis, pomożemy zrobić opis taki, aby kandydaci aplikowali. Opublikujemy ofertę pracy na stronie naszej stronie rabota-polska.pl . Po opublikowaniu oferty pracy na stronie, na Państwa mail zostanie wysłana pro-forma;
 • Po zaksięgowaniu wpłaty, przygotujemy materiały reklamowe, skonfigurujemy i uruchomimy płatne kampanię reklamowe (Google Ads, Facebook Ads i Instagram) podpięte pod Państwa ofertę pracy na naszej stronie; (przykłady kampanii reklamowych). Faktura VAT zostanie wysłana na Państwa mail po zaksięgowaniu wpłaty.
 • Termin realizacji zlecenia składa się z dwóch etapów. Pierwszy to przygotowanie niezbędnych materiałów graficznych, konfiguracja i uruchomienie płatnych kampanii reklamowych z osiągnięciem zaplanowanej liczby odwiedzin, termin do 3 dni.
  Drugi etap to właściwie kampania reklamowa. 1-2 tygodnie.
 • Wyniki kampanii reklamowej (min. 1 000 odwiedzin)  to od kilku do nawet kilkudziesięciu zgłoszeń kandydatów i zależą przede wszystkim od atrakcyjności oferty pracy. W trakcie realizacji zlecenia Państwo będą otrzymywać zgłoszenia bezpośrednio od kandydatów, zawierające dane kontaktowe (imię, e-mail, numer telefonu i viber), przybliżoną lokalizację geograficzną kandydata, a także (w większości przypadków) krótką informację o doświadczeniu zawodowym.

CENA USŁUGI

Kampania reklamowa – kierowcy z Ukrainy, kierowcy z Białorusi, min 1000 odwiedzin oferty pracy przez potencjalnych kandydatów.

 • Pakiet standardowy (UE, przeważnie Polska, i Białoruś) – 600 zł. netto;
 • Pakiety dodatkowe (Mołdawia, Ukraina, Azja Środkowa) – do uzgodnienia

  W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług prosimy o kontakt:

mail: andsawczuk@gmail.com lub +48 722 365 810

  OPIS OFERTY PRACY

  WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

  Pracodawca
  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.