Witam, mam na imię Elena, mam 26 lat, jestem mamą trójki dzieci, dwóch synów 10 lat i córki 4 lata, szukam pracy w Polsce dowolnej, poza aktywnością fizyczną. Zarobki małe, mało, pracowałem jako kucharz w formie bufetu, w przedszkolu, mogę wykonać każdą pracę w domu, aż po gniazdko. Praca jest pilnie potrzebna, wizę zrobię bez problemu. Nie ma szkodliwych nawyków.
Dobry dzień, szukam pracy, rekrutacji, w niezawodnej i stabilnej firmie. Jestem z Rosji, mieszkam na Ukrainie. Pracuję teraz w Polsce. Docenił sytuację i perspektywy rekrutacji; w tej dziedzinie jest doświadczenie. Potrzebujesz przedstawiciela swojej firmy w mojej osobie. W przyszłości otwieram oddziały twojej firmy w innych krajach, Kazachstanie, Rosji, na Ukrainie.
Witam! Jestem elektrykiem. Posiadam doświadczenie w eksploatacji urządzeń przemysłowych, energetycznych, technologicznych, systemów elektroenergetycznych, gazowych, wodociągowych i odwadniających, a także doświadczenie w budowie elektrowni, kotłowni i innych. Chęć przeniesienia się na pobyt stały.
Mężczyzna 32 lata, polska robocza wiza 05A od 2 marca 2020 Szukam pracy jako pracownik fizyczny Mam doświadczenia pracy na liniach produkcyjnych w zakładach spożywczych. Kontakt przez agencję ISPEx Andrzej Sawczuk
Szukam pracy jako krawcowa, krawiec, mam wykształcenie krawieckie. Mam 50 lat Mieszkam w Rosji, ale chcę się przeprowadzić do Polski. Odpowiedzialny, wydajny, zdolny do pracy w zespole. Pracodawcy pomagają znaleźć pracę! Informacje kontaktowe: tel. + Viber +79397076675 E-mail: box-olga63@mail.ru
Poszukuję międzynarodowego kierowcy Cat S. E. pod ręką wszystkie dokumenty. Pracuję w tej kategorii od 7 lat, z czego dwa lata w Europie.
Szukam pracy w Polsce jako kierowca. Prawo jazdy C+E. Posiadam duże doświadczenie jazdy Tirem po Europie.
Здравствуйте Интересуют женские вакансии оператором на производство, комплектовку на склад, фасовка, переработка продукции.
Doświadczenie ponad 25 lat, grupa bezpieczeństwa do 1000V. Pracował w zakładach dyżurnego elektryka, do obowiązków należało: szybkiego przełączania, obsługa elektrotechniki tj. obrabiarki, silniki elektryczne, электрощиты, linie kablowe, oświetlenie, gniazdka i inne urządzenia elektryczne. Pracował również w banku, galerii handlowej, hotelu, biurze centrum, tam ja również obsługiwał wszystkie urządzenia elektryczne, które może znajduje się na danych obiektach. Pracował электромонтажником na obie
Dzień dobry! Ja szukam ciekawej kreatywnej pracy z przyzwoitymi zarobkami. Mniej niż rok pracowałem w sklepach spożywczych, sieci nieżywnościowej (towary budowlane: farby i lakiery), pracowałem również jako dostawca fabryczny. Więcej niż rok, od marca 2018 roku do chwili obecnej, pracuję w organizacji mikrofinansowej. Zacznę tu z pierwszej pozycji specjalisty do udzielenia mikrokredytu, a teraz zajmuję stanowisko specjalisty grupy obsługi klienta na telefonie. Dziękuję!
Ukończyłem Państwowy Uniwersytet Budownictwa w Moskwie w 2004 r., Dział zaopatrzenia w ciepło i gaz i wentylacji (5 lat studiów). Od 2004 roku do chwili obecnej pracuję w specjalności. Projektowanie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji budynków. Używam AutoCAD + MagiCAD w mojej pracy. Studiuję Revit. Mam prawo jazdy kategorii B, C i D.
Szukam pracy w Polsce jako kierowca kategorii „B". Mogę pracować w transporcie krajowym (z wyjątkiem taksówek) lub międzynarodowym. Jako kierowca, mam doświadczenie na trasach europejskich własnym samochodem VW Transporter, przewóz rzeczy osobistych z Rosji do Bułgarii, a także innych krajów Europy. Znajomość języka polskiego — podstawowa, aktualnie intensywnie się uczę. Język angielski jest również podstawowy. Niemiecki — nie znam. Na dzień dzisiejszy posiadam wizę turystyczną Schengen
szukam pracy, kierowcy, mechanika samochodowego, hydraulika, górnika. Mam doświadczenie.