Czy na rynku pracy naprawdę nie ma wystarczającej liczby pracowników?

Jak pokazuje analiza kampanii reklamowych ofert pracy klientów, nie ma takiej sytuacji, że nie ma pracowników, nie ma komu pracować. Każdy wakat spełniający oczekiwaniam kandydatów znajduje natychmiastowy odzew.

Główne powody, dla których pracodawcy nie mogą znaleźć pracowników to:

1. Firma nie szuka pracowników, ale niewolników. (warunki finansowe są niższe niż panujące na rynku, niski standard zakwaterowania, organizacja pracy (dojazdy do pracy, organizacja zmian itp.) nie jest dobrze przemyślana.

2. Jeśli pracodawcą jest agencja, często jest to brak zrozumienia, że ​​pracownik nie szuka agencji, ale PRACY. W efekcie byle jakie oferty pracy bez konkretów, wskazujące, że agencja nie rozumie ani charakteru pracy, ani procesów technologicznych, ani szczegółów, takich jak temperatura, przeciwwskazania alergiczne, obciążenie fizyczne itp. Świadczy to przede wszystkim o niskim poziomie zawodowym agencji-„pracodawcy”. Skutkiem tego jest niski poziom zwracania uwagi na takie wakaty, trudności w rekrutacji i duża rotacja.

3. Zła lub negatywna reputacja pracodawcy

Jeśli masz przemyślany wakat i chcesz SZYBKO znaleźć pracowników. oferujemy zorganizowanie i przeprowadzenie targietowanych kampanii reklamowych Państwa oferty pracy w określonych specjalnościach i w określonych regionach, uruchomienie kampanii reklamowej od 1 do 3 dni, zgłoszenia przychodzą natychmiast.

Oferujemy kampanie reklamowe w języku rosyjskim, ukraińskim lub polskim w wybranych krajach (jednego, kilku lub wszystkich naraz): Polska, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, kraje Azji Centralnej (Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan), kraje Kaukazu (Gruzja, Azerbejdżan, Armenia), kraje bałtyckie (Litwa, Łotwa i Estonia).

Organizujemy i prowadzimy targetowane kampanie reklamowe skierowane również do obywateli Ukrainy i Polski, którzy już przebywają na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Dania, Szwecja, Francja itp.) poszukujących lub planujących zmianę pracy.

 

SZUKASZ PRACOWNIKÓW Z UKRAINY, BIAŁORUSI, MOŁDAWII LUB AZJI ŚRODKOWEJ?
ZAPOZNAJ SIĘ ZA NASZĄ OFERTĄ !


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *