Nowa fabryka Persan pod Wrocławiem zatrudni ponad 1000 osób.

We Wróblowicach około 20 km. od Wrocławia dobiega końca budowa nowego zakładu Persan Polska, w którym pracę znajdzie ponad 1000 osób. Firma prowadzi rekrutacje zarówno samodzielnie, jak i poprzez agencję pracy Gi Group. Rekrutacja do zakładu prowadzona jest na 20 stanowisk, w tym oferty pracy zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów. Nowo zatrudnionym pracodawca oferuje stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, umowę o pracę od pierwszego dnia, dofinansowanie dojazdu do pracy, dofinansowanie kosztów wyżywienia i inne. Oferty pracy dostępne są również dla obywateli Ukrainy.

Nowa fabryka Persan w Polsce

We Wróblowicach około 20 km. z Wrocławia dobiega końca budowa nowego zakładu Persan Polska, w którym pracę znajdzie ponad 1000 osób.

Nowy zakład produkcyjny zlokalizowany jest na powierzchni około 40 000 mkw. mkw. i składa się z 15 obiektów. Kompleks produkcyjny obejmuje budynki produkcyjne, magazyny i biura. Budowę kompleksu prowadzi firma Atlas Ward Polska. Zakład będzie jedną z największych fabryk hiszpańskiej grupy Persan w Europie Środkowej i będzie produkował chemię gospodarczą, taką jak detergenty, odplamiacze, proszki itp.

Zakład zlokalizowany jest pomiędzy drogą nr 94 a ulicą Długą we Wróblowicach, w gminie Miękinia (woj. dolnośląskie).

praca persan

Obecnie trwają prace wykończeniowe i montaż urządzeń. Rozpoczęcie produkcji planowane jest na luty 2023 roku.

Praca w fabryce Persan pod Wrocławiem

Docelowo nowy zakład ma zatrudniać ponad 1000 osób. Rekrutację firma już się rozpoczęła. Pracodawca prowadzi rekrutacje zarówno samodzielnie, jak i poprzez agencję pracy GiGroup. Rekrutacja do zakładu prowadzona jest na 20 stanowisk, w tym oferty pracy zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów.
Nowo zatrudnionym pracodawca oferuje stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, umowę o pracę od pierwszego dnia, dofinansowanie dojazdu do pracy, dofinansowanie kosztów wyżywienia i inne.

Oferty pracy w firmach można znaleźć na popularnych portalach pracy, w szczególności pracuj.pl i olx.pl.
Aby znaleźć informacje o zatrudnieniu w wyszukiwarce portalu lub w wyszukiwarce Google należy wpisać frazę „Persan praca”. W ogłoszeniach GiGroup odnotowano również, że wolne miejsca pracy są dostępne dla obywateli Ukrainy.

SZUKASZ PRACOWNIKÓW Z UKRAINY, BIAŁORUSI, MOŁDAWII LUB AZJI ŚRODKOWEJ?
ZAPOZNAJ SIĘ ZA NASZĄ OFERTĄ !


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *