Jestem gotowy do wydajnej, produktywnej i odpowiedzialnej pracy. Oczekuję dobrych warunków pracy, przyjaznego personelu i dobrego szefa. Potrzebuję pracy tak szybko, jak to możliwe.
Doświadczenie ponad 25 lat, grupa bezpieczeństwa do 1000V. Pracował w zakładach dyżurnego elektryka, do obowiązków należało: szybkiego przełączania, obsługa elektrotechniki tj. obrabiarki, silniki elektryczne, электрощиты, linie kablowe, oświetlenie, gniazdka i inne urządzenia elektryczne. Pracował również w banku, galerii handlowej, hotelu, biurze centrum, tam ja również obsługiwał wszystkie urządzenia elektryczne, które może znajduje się na danych obiektach. Pracował электромонтажником na obie
Mam doświadczenie jako kucharz. zainteresowany pracą jako asystent kucharza, kucharza, pakowacza, pakowacza i innych specjalności roboczych
kierowca dziennikarz specjalizujący się w problematyce międzynarodowy, kierowca ładowacza szuka pracę.
Na Ukrainie pracowała jako księgowa w Polsce w fabryce kiełbas, w Pszczynie paczka kiełbas.Szukasz pracy z mężem na opakowaniu. montaż produktu
Nazywam się Irina. Mam 52 lata. Mieszkam na Białorusi. Zainteresowany wakatem gospodyni z zakwaterowaniem. Pomogę w sprzątaniu domu. Pranie, prasowanie, pomoc w gotowaniu. Mogę zastąpić twojego asystenta. Miej doświadczenie. Mogę pracować jako pielęgniarka. Miej doświadczenie w opiece nad chorym ojcem. Jest wiza. Mogę przyjechać pod koniec lipca - sierpnia. O mnie: odpowiedzialny, dokładny, uczciwy, przyzwoity. Kocham czystość i porządek. Języki ojczyste: rosyjski i białoruski.
Dzień dobry! Ja szukam ciekawej kreatywnej pracy z przyzwoitymi zarobkami. Mniej niż rok pracowałem w sklepach spożywczych, sieci nieżywnościowej (towary budowlane: farby i lakiery), pracowałem również jako dostawca fabryczny. Więcej niż rok, od marca 2018 roku do chwili obecnej, pracuję w organizacji mikrofinansowej. Zacznę tu z pierwszej pozycji specjalisty do udzielenia mikrokredytu, a teraz zajmuję stanowisko specjalisty grupy obsługi klienta na telefonie. Dziękuję!
Pracowal jako kierowca karetki 18 lat, wykonywac wszelkie prace naprawcze samochodow
Opiekunowie są zainteresowani pracą pensjonatów lub domów po 20 czerwca w Olsztynie lub w innym mieście, mam 59 lat, mam doświadczenie w pracy z pacjentami.
Szukam pracy jako mechanik, nie mam pełnego wykształcenia średniego, 10 lat doświadczenia w prywatnym przedsiębiorstwie, posiadam umiejętności w zakresie frezowania, toczenia i szlifowania, zajmowałem się produkcją nowych stempli do tłoczenia na zimno według rysunków i stempli naprawczych o dowolnej złożoności.
Szukam jakiejkolwiek pracy,mam doświadczenie jako barista - barman, przewodnik, robotnik rolny i weterynarz
Dowolnego miasta w Polsce.Szukam pracy na farmie w pielęgnacji koni i krów ( bez dojenia ) dla dwóch osób.Mam 51 synowi 28 z Białorusi,żyjemy w wiosce.5 lat pracował na mleczarskim kompleksie(ponad 2000 sztuk)monter obsługi urządzeń udojowych niemieckiej firmy Westfalia.Doświadczenie i chęć pracy w gospodarstwie znajduje się u obu.NIE pijące.Konieczne jest zaproszenie na pracę, aby otworzyć pracy wizy.Zgadzasz się na długoterminową współpracę na dłuższy okres czasu
szukam pracy pracownik produkcji,praca w drukarni,praca z nauką
MAM: EDUKACJA MECHANIKA TECHNICZNA NAPRAWY SAMOCHODU, WIEDZA O URZĄDZENIU SAMOCHODOWYM I NAPRAWA PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI, KATEGORIA IDENTYFIKACJI JAZDY: V. SŁOŃCE, S, CE, ZDROWIE FIZYCZNECHCĘ BYĆ POŁĄCZONY Z TECHNICZNĄ NAPRAWĄ AUTOMATYCZNEGO LUB PRACOWANEGO KIEROWCY, ZNAJOMOŚCI JĘZYKA POLSKIEGO NA POZIOMIE ZROZUMIENIAM, MOGĘ PRZYJEDZIĆ SIĘ DO PRACY W TRZECH MIESIĄCACH NIEMOŻLIWYCH OD TYCH ORGANIZOWANYCH CHEMII.
zainteresowany pracą masażysta w Polsce z zakwaterowaniem Doświadczenie: Od 2004 r Firm OOO"EnTechEko" jako inżynier programów wdrożeniowych i zabezpieczenia oprogramowania firm energetycznych na Ukrainie. Od 2018 r do tej pory - ćwiczyć masaż wykształcenie :1. Wydział Elektroniki na Uniwersytecie w Charkowie –informatyk, 1999-2005 2.Centrum Edukacyjne Medycyny Estetycznej Charków Narodowy , Towarzysze Czerwonego Krzyża Ukrainy
Szukam pracy w Polsce, jestem w Kazachstanie. Mam 48 lat, uczciwa, aktywna, szybko się uczę. Mogę pracować jako pokojówka, pielęgniarka, pielęgniarka, w fabryce, magazynie, kawiarni. Mówię po rosyjsku i trochę po angielsku.
Pracowałem jako spawacz, doskonale rozumiem rosyjski i nie wybieram pracy
Cześć Mam na imię Babur. Mieszkam w Uzbekistanie. Mam 34 lata. Chcę pracować w Polsce. dziś pracuję w służbie publicznej. łatwo się uczyć, znam też angielski, rosyjski i turecki, dziś uczę się po polsku.Mogę pracować w fabryce w fabrykach i magazynach.
Ukończyłem Państwowy Uniwersytet Budownictwa w Moskwie w 2004 r., Dział zaopatrzenia w ciepło i gaz i wentylacji (5 lat studiów). Od 2004 roku do chwili obecnej pracuję w specjalności. Projektowanie systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji budynków. Używam AutoCAD + MagiCAD w mojej pracy. Studiuję Revit. Mam prawo jazdy kategorii B, C i D.
pracował w firmie budowlanej w Moskwie, 13 lat, zajmował się układaniem płytek, ścian i podłóg nv, instalowaniem płyt kartonowo-gipsowych, sufitu armstrong, laminatu itp
Szukam pracy w Polsce jako kierowca kategorii „B". Mogę pracować w transporcie krajowym (z wyjątkiem taksówek) lub międzynarodowym. Jako kierowca, mam doświadczenie na trasach europejskich własnym samochodem VW Transporter, przewóz rzeczy osobistych z Rosji do Bułgarii, a także innych krajów Europy. Znajomość języka polskiego — podstawowa, aktualnie intensywnie się uczę. Język angielski jest również podstawowy. Niemiecki — nie znam. Na dzień dzisiejszy posiadam wizę turystyczną Schengen
Szukam pracodawcy, który wyśle zaproszenie na pracę .Mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Również mogę pracować jakо pokojówa .
szukam pracy, kierowcy, mechanika samochodowego, hydraulika, górnika. Mam doświadczenie.
Szukam pracy. Najlepiej z zakwaterowaniem. Można w fabryce lodów, na makaron fabryce, w magazynach odzieżowych. Idealna praca domowa, mogę pracować w hostelu zrobić wszystko,pomocnikiem w kuchni. Aktywne, zadbane, dobrze gotuję i sprzątam. Pracy szukam 8-10 godzin dziennie.
Doswiadczenie 23 lata. Rózne kuchni świata.