ZNAJDZIEMY PRACOWNIKÓW Z  UKRAINY, BIAŁORUSI, MOŁDAWII I  AZJI ŚRODKOWEJ

POMAGAMY REKRUTOWAĆ OBYWATELI UKRAINY I MOŁDAWII NIE TYLKO DO PRACY W POLSCEALE TAKŻE W KRAJACH EUROPY ZACHODNIEJ (NIEMCY, HOLANDIA, ITP.)

Naszą specjalizacją jest planowanie tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach internetowych w celu znalezienia pracowników na zlecenie Klienta.

Tworzymy kampanie reklamowe w taki sposób, aby to Twój kandydat zobaczył reklamę oferty pracy zgodnie z swoim położeniem geograficznym, zawodem, a często nawet o określonej płci czy wieku.

Pracujemy od 2017 roku i mamy udane doświadczenie w pozyskiwaniu nie tylko pracowników produkcyjnych, ale także tokarzy, ślusarzy, spawaczy, operatorów wózków widłowych, elektryków, opiekunek, pielęgniarek, kucharzy itp., a nawet barberów i weterynarzy w rożnych krajach dla pracy w Polsce, Niemczech i Holandii. W zależności od zlecenia, prowadzimy kampanii reklamowe w języku rosyjskim, ukraińskim lub polskim.

Tworzenie kampanii reklamowych, maksymalnie dopasowanych do profilu kandydatów, jakich poszukuje Klient, dla nas to nie tylko praca ale i pasja.

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI

Aby skorzystać z usługi wystarczy wypełnić formularz i wysłać opis oferty pracy, resztę zrobimy sami.

PO OTRZYMANIU OPISU OFERTY PRACY (PRZEBIEG REALIZACJI ZLECENIA):

 • Przetłumaczymy opis, pomożemy zrobić opis taki, aby kandydaci aplikowali. Opublikujemy ofertę pracy na stronie naszej stronie rabota-polska.pl . Po opublikowaniu oferty pracy na stronie, na Państwa mail zostanie wysłana pro-forma;
 • Po zaksięgowaniu wpłaty, przygotujemy materiały reklamowe, skonfigurujemy i uruchomimy płatne kampanię reklamowe (Google Ads, Facebook Ads i Instagram) podpięte pod Państwa ofertę pracy na naszej stronie; (przykłady kampanii reklamowych). Faktura VAT zostanie wysłana na Państwa mail po zaksięgowaniu wpłaty.
 • Termin realizacji zlecenia składa się z dwóch etapów. Pierwszy to przygotowanie niezbędnych materiałów graficznych, konfiguracja i uruchomienie płatnych kampanii reklamowych z osiągnięciem zaplanowanej liczby odwiedzin, termin do 3 dni.
  Drugi etap to właściwie kampania reklamowa. Termin wynosi od 7 do 14 dni i jest uzależniony od tego do jak dużej grupy zawodowej skierowana jest reklama oraz zasięgu geograficznego. Np. z najkrótszym terminem  kampanie kierowane do kandydatów bez kwalifikacji, a dłuższe kierowane do specjalistów;
 • Wyniki kampanii reklamowej (1 000 odwiedzin)  to od kilku do nawet kilkudziesięciu zgłoszeń kandydatów i zależą przede wszystkim od atrakcyjności oferty pracy. W trakcie realizacji zlecenia Państwo będą otrzymywać zgłoszenia bezpośrednio od kandydatów, zawierające dane kontaktowe (imię, e-mail, numer telefonu i viber), przybliżoną lokalizację geograficzną kandydata, a także (w większości przypadków) krótką informację o doświadczeniu zawodowym.

CENA USŁUGI

Usługę sprzedajemy w pakietach, cena pakietu ustalona za 1000 odwiedzin Twojej oferty pracy przez potencjalnych kandydatów, cena pakietu zawiera budżet reklamowу i nasze usługi dodatkowe (tłumaczenie, materiały graficzne, stworzenie i konfiguracja reklamy, wstępna weryfikacja itp).

CENA (1 000 odwiedzin oferty pracy):

 • 600 zł. netto – kampania reklamowa w języku rosyjskim/ukraińskim;
 • 900 zł. netto – kampania reklamowa w języku polskim.

Oferta dla firm transportowych na stroniekierowcy C+E z Białorusi i Ukrainy

  W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług prosimy o kontakt:

mail: andsawczuk@gmail.com lub +48 722 365 810

  OPIS OFERTY PRACY

  Rodzaj umowy

  ZAKWATEROWANIE

  WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

  Pracodawca lub agencje pośrednictwa pracy
  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.