Rekrutuj samodzielnie

Serwis internetowy rabota-polska.ru został stworzony w celu wsparcia w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu (przede wszystkim to pracownicy z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii). Nasze usługi skierowane są do podmiotów gospodarczych zatrudniających lub mających zamiar zatrudniać cudzoziemców.

Strona internetowa została wypozycjonowana w rosyjskiej wyszukiwarce Yandex i znajduje się na jednym z pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwania według zapytaniach jak „работа в Польше” (praca w Polsce) czy „вакансии в Польше” (oferty pracy w Polsce) w Ukrainie, Białorusi, Rosji i Polsce.

Oferta dla Klientów

Tłumaczenie, zamieszczenie i reklama Państwa ofert pracy na stronie https://rabota-polska.ru/ dla organizacji samodzielnych procesów rekrutacji

  • Tłumaczenie oferty pracy na język rosyjski i zamieszczenie ogłoszenia pierwszy miesiąc (30 dni) - 129 zl netto (bez gwarancji ilości odwiedzin)
  • Przedłużenie ogłoszenia na następny miesiąc (30 dni) - 89 zł netto  (bez gwarancji ilości odwiedzin)
  • Tłumaczenie oferty pracy na język rosyjski i zamieszczenie ogłoszenia pierwszy miesiąc (30 dni) - 299 zl netto (gwarancja ilości odwiedzin - 1000)
  • Przedłużenie ogłoszenia na następny miesiąc (30 dni) - 259 zł netto  (gwarancja ilości odwiedzin - 1000)

Oferty pracy, zamieszczony z gwarancją ilości odwiedzin przez potencjalnych kandydatów, dodatkowo reklamują się w Google Ads, a także mailowych i Push wysyłkach do użytkowników https://rabota-polska.ru/.

  • Ogłoszenia zawierają dokładny opis oferty pracy, dane kontaktowy pracodawcy, formularz kontaktowy. Istnieje możliwość dodawania zdjęc.
  • Weryfikacja możliwości legalnego wykonywania pracy w Polsce.
  • Ogłoszenia zoptymalizowane pod urządzenia mobilne, co pozwala łatwo odpisywac na ogłoszenia ze smartfonów.