Dobry dzień, szukam pracy, rekrutacji, w niezawodnej i stabilnej firmie. Jestem z Rosji, mieszkam na Ukrainie. Pracuję teraz w Polsce. Docenił sytuację i perspektywy rekrutacji; w tej dziedzinie jest doświadczenie. Potrzebujesz przedstawiciela swojej firmy w mojej osobie. W przyszłości otwieram oddziały twojej firmy w innych krajach, Kazachstanie, Rosji, na Ukrainie.
Szukam pracy: - nauczyciel (matematyka, programowanie - Pascal, C++, Scratch) - pracownik serwisu komputerowego - profesor uniwersytecki (kolegium) - pracownik biurowy (Rosyjski, Angielski, Białoruski) Mam doktorat z psychologii. - był profesorem wizytującym w programie Fulbright (2009-2010, USA) - był profesorem wizytującym w programie Erasmus+ (2019, Greece) Pracuję jako adiunkt w Gomel State Medical University. - pracował jako kierownik wydziału - 1 rok, dziekan wydziału psychologii - 5 lat
Dzień dobry! Ja szukam ciekawej kreatywnej pracy z przyzwoitymi zarobkami. Mniej niż rok pracowałem w sklepach spożywczych, sieci nieżywnościowej (towary budowlane: farby i lakiery), pracowałem również jako dostawca fabryczny. Więcej niż rok, od marca 2018 roku do chwili obecnej, pracuję w organizacji mikrofinansowej. Zacznę tu z pierwszej pozycji specjalisty do udzielenia mikrokredytu, a teraz zajmuję stanowisko specjalisty grupy obsługi klienta na telefonie. Dziękuję!