Mam 29 lat, bez złych nawyków, szkolimy w dobrej formie fizycznej, z wykształcenia elektryka, obywatela Ukrainy, mam zagraniczny paszport, bez kryminalnej przeszłości, moja postać jest spokojna, nigdy nie miałem problemu z prawem, mogę również wykonywać skomplikowane zadania, niekoniecznie robotnika, jest to wymagane training.anonimmen22@gmail.com viber / + 380734381409 Możliwa data przyjazdu, 07.20.20 Źródło: https://rabota-polska.ru/ishhu-rabotu-v-polshe/
карта поляка склад заправки охрана
szukając pracy w Polsce jako opiekun lub pakowacz na przenośniku taśmowym Mam doswiadczenie
Szukam pracy w Polsce do 3 miesięcy. Jestem obecnie na Ukrainie. Viber +380939698122 Alexander
Jestem z Białorusi, Chcę przyjechać na stałe do Polski, szukam pracy, w której mogę pokazać swoją dokładność, pracowitość i umiejętności. Szukam pracy 5 dni w tygodniu, przez 8-10 godzin, co nie wymaga znajomości języka, ponieważ uczę się tylko języka polskiego. Szukam pracy jako Producent prefabrykatów betonowych.
Mężczyzna 32 lata, polska robocza wiza 05A od 2 marca 2020 Szukam pracy jako pracownik fizyczny Mam doświadczenia pracy na liniach produkcyjnych w zakładach spożywczych. Kontakt przez agencję ISPEx Andrzej Sawczuk
Робота для мене Люба я працювати небоюся и вси роботи мени пидсилу у мене залишилось до закинчення биометрии до 1 сичня срочно потрибна робота справлюся з любою роботою заздалегить дякую
Ma doświadczenie w pracy na magazynie, ogromna chęć do pracy i rozwoju. Zgadzam się na każde stanowisko, z warunkiem uczciwej zapłaty. Głównym celem przenieść się do Polski i przewieźć rodzinę.
restauracja hotelowa po prawej stronie,pracować w magazynach lub w dowolnym miejscu
Здравствуйте Интересуют женские вакансии оператором на производство, комплектовку на склад, фасовка, переработка продукции.
Пральня, паковання готовой продукции.
Jestem gotowy do wydajnej, produktywnej i odpowiedzialnej pracy. Oczekuję dobrych warunków pracy, przyjaznego personelu i dobrego szefa. Potrzebuję pracy tak szybko, jak to możliwe.
Mam doświadczenie jako kucharz. zainteresowany pracą jako asystent kucharza, kucharza, pakowacza, pakowacza i innych specjalności roboczych
Na Ukrainie pracowała jako księgowa w Polsce w fabryce kiełbas, w Pszczynie paczka kiełbas.Szukasz pracy z mężem na opakowaniu. montaż produktu
Szukam jakiejkolwiek pracy,mam doświadczenie jako barista - barman, przewodnik, robotnik rolny i weterynarz
szukam pracy pracownik produkcji,praca w drukarni,praca z nauką
Szukam pracy w Polsce, jestem w Kazachstanie. Mam 48 lat, uczciwa, aktywna, szybko się uczę. Mogę pracować jako pokojówka, pielęgniarka, pielęgniarka, w fabryce, magazynie, kawiarni. Mówię po rosyjsku i trochę po angielsku.
Cześć Mam na imię Babur. Mieszkam w Uzbekistanie. Mam 34 lata. Chcę pracować w Polsce. dziś pracuję w służbie publicznej. łatwo się uczyć, znam też angielski, rosyjski i turecki, dziś uczę się po polsku.Mogę pracować w fabryce w fabrykach i magazynach.
Szukam pracodawcy, który wyśle zaproszenie na pracę .Mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Również mogę pracować jakо pokojówa .
Szukam pracy. Najlepiej z zakwaterowaniem. Można w fabryce lodów, na makaron fabryce, w magazynach odzieżowych. Idealna praca domowa, mogę pracować w hostelu zrobić wszystko,pomocnikiem w kuchni. Aktywne, zadbane, dobrze gotuję i sprzątam. Pracy szukam 8-10 godzin dziennie.