Praca w Amazon Polska. Jak się zatrudnić

Amazon poszukuje pracowników do pracy w centrach logistycznych w całej Polsce. Praca w Amazon jest również dostępna dla obcokrajowców, którzy mogą legalnie pracować w Polsce. W zależności od potrzeb firma zaprasza pracowników na stałe, tymczasowe i specjalistyczne stanowiska w centrach logistycznych w rejonie Poznania, Wrocławia, Sosnowca, Łodzi i Szczecina.

Możesz dostać pracę w Amazon bezpośrednio, obecnie bezpośrednio rekrutują do pracy w Szczecinie (Kołbaskowo) od czerwca, planowane jest zatrudnienie pracowników wraz z podpisaniem bezpośrednich umów o pracę w Świebodzinie. Zatrudnienie w innych centrach logistycznych jest możliwe za pośrednictwem agencji Adecco lub Randstad.

Firma zapewnia bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do pracy. Czyli przykładowo, jeśli zostaniesz zatrudniony w Kołbaskowie, będziesz miał darmowy transport do pracy z takich miejsc jak Szczecin Centrum-Pomorzany, Szczecin Niebuszewo-Dworzec, Szczecin Pogodno-Gumieńce, Szczecin Dąbie, Police, Gryzówice, Golenjp, Wołczyn – Przelewice, Strzelce Krajenskie, Barlinek, Dębno, Myślibórz, Lipiany, Stargard, Choszczno, Świdwin, Złocieniec, Kalisz Pomorski, Przywodzie.

Co Amazon oferuje pracownikom

Przede wszystkim od kandydatów nie wymaga się CV ani doświadczenia zawodowego, wystarczy chęć do pracy i motywacja oraz oferują:

  • Stawka godzinowa od 20 zł za godzinę brutto;
  • premia miesięczna do 15% (w zależności od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu);
  • harmonogram dostosowany do Twoich potrzeb – harmonogram jest planowany z wyprzedzeniem, dzięki czemu możesz dostosować pracę do życia osobistego;
  • CV ani wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie są wymagane – po dołączeniu do Amazon przejdziesz odpowiednie szkolenie;
  • bezpłatny przejazd do miejsca pracy i z powrotem wybranymi trasami;
  • pyszne dania w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 zł;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta sportowa;
  • możliwość rozwoju zawodowego w wiodącej na świecie firmie logistycznej, w której pracujesz z nowoczesnymi technologiami;
  • praca w bezpiecznym miejscu wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację, kantynę, bezpłatną kawę i herbatę i nie tylko.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i pakowanie towarów;
  • komisjonowanie za pomocą skanera;
  • pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wymagane kwalifikacje:

  • Ukończone 18 lat;
  • możesz pracować w systemie zmianowym;
  • znajomość języka polskiego na poziomie rozumienia w mowie i piśmie prostych poleceń;
  • nie ma przeciwwskazań do pracy na stojąco.

Dane kontaktowe, aby zadzwonić bezpośrednio, można znaleźć na stronie https://www.amazon.jobs/pl/landing_pages/praca

Opinie pracowników Amazon

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments