Zleć rekrutacjęUsługa doboru personelu podlegająca jednorazowej opłacie pobieranej od zlecającego za osobę zatrudnioną.

Niniejsza oferta nastawiona jest na efekt – powierzając nam zadanie znalezienia pracownika płacisz za skuteczność naszych działań zakończonych podpisaniem umowy z kandydatem.

Każda rekrutacja jest dla nas indywidualnym projektem, dostosowanym do oczekiwań klienta. Stąd, aby wycenić naszą usługę musimy lepiej poznać potrzeby Państwa firmy w zakresie zatrudnienia potencjalnego pracownika i jego pożądanych kompetencji. Prosimy o wypełnienie możliwie jak największej liczby pól kwestionariusza. W oparciu o udzielone w nim informacje przygotujemy nie tylko szczegółową wycenę, ale także ofertę pracy, zatem im więcej danych uzyskamy tym będzie ona bardziej precyzyjna i pozwoli wyłonić kandydatów, którzy spełnią Państwa oczekiwania.

Profesjonalnie przygotowana oferta pracy bazująca na przesłanych nam w kwestionariuszu informacjach zawiera się w cenie świadczonej usługi rekrutacyjnej.

W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług jesteśmy dostępni pod numerem telefonu:  +48 722 365 810

Oglólne warunki współpracy:

    • Pierwszy pracownik za darmo;
    • Opłata jednorazowa od 300 zł netto za pracownika;
    • Okres próbny od 7 do 14 dni
    • Opłata aktywacyjna 300 zł netto (tłumaczenie i zamieszanie ogłosienia na stronie rabota-polska.ru, reklama ogłoszenia.)
 
PRACODAWCA

OPIS STANOWISKA PRACY
WARUNKI FINANSOWE

ZAKWATEROWANIE

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

DOKUMENTY APLIKACYJNE I LEGALIZUJĄCE ZATRUDNIENIE
ZDJĘCIA